Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17975
Stary 08.01.2010, 02:49
Przypadek czy nie, to i tak wielki plus za ten transfer, szczególnie że nie był to jakiś wynalazek a gość który mimo bardzo młodego wieku , grał w dobrym brazylijskim klubie.

To tez jest tak że spokojnie można by sprzedać Marcelo już dziś(szczególnie że nie czarujmy się - jeśli by patrzeć na jego dobro a nie klubu to on powinien już odejść bo w naszej buraczanej lidze niczego więcej się nie nauczy) - gdyby była choćby uzasadniona nadzieja że przyjdzie do nas 2 konkretnych ofensywnych graczy, bo nasz największy problem to ofensywa - To nie przypadek że 2 razy Levadia,Lech,Legia,parchy = cały 1 gol strzelony.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując