Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17973
Stary 08.01.2010, 02:11
+ Marcelo jest taki że nie jest Polakiem a Brazylijczykiem - wiadomo że ci pierwsi mają fatalną opinie w Europie, ci drudzy wręcz przeciwnie
- jest taki że gra w naszej buraczanej lidze.
+ dla nas, że jest obrońcą, bo gdyby był napastnikiem takiej klasy jak okazał się być obrońcą, to bata nie ma żeby do nas trafił
- jeśli chodzi o cenę , to to że defensywni gracze są mniej wartościowi niż ofensywni.

moje zdanie jest takie że jeśli nie ma konieczności sprzedania Marcelo, to nie powinno się go sprzedawać bo jest to bezapelacyjnie nasz najlepszy gra - Jeśli myśleć czysto finansowo to tu już tak prosto nie jest bo jasnym jest że bez dobrych występów w pucharach(i to nie z drużynami pokroju Levadii a lepszymi) jego cena nie wzrośnie a całkiem możliwe że zacznie spadać - Do tego nie można nie brać pod uwagę takich czynników jak kontuzja/spadek formy/foch zawodnika

Przykłady Rengifo, Stilica czy Perejro są jednoznaczne.Tak jak choćby Brożka, za którego można było jakiś czas temu dostać rozsądne pieniądze a dziś pies z kulawa noga o niego się nie pyta.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując