element napisał(a):

Mózgi im chyba przestały działać.
Działacze raczej nie są takimi frajerami żeby pozbywać się grajka który będzie grał na MŚ.
Taki turniej to zajebista reklama to raz, dwa Kirm świetnie sobie radzi w reprze i jak będzie robił swoje to o.......imy go za kilkanaście mln euro. Poza tym nie ma sensu pozbywać się go w połowie sezonu, skończy się sezon i pod żadnym pozorem nie można go zaraz po jego zakończeniu opchnąć, tylko zaczekać na turniej i wtedy zaczniemy zacierać rączki.
A za Marcelo nie 3 tylko 5 mln euro i ****. Nie pasuje to won. Łachy nie robią, może zostać u nas nawet na następne parę lat. Nie może tak być że my go za 3 mln euro, a następni po pół roku za 15. Z takim rozumowaniem każdy będzie nas w chuja robił, bo Polska, bo to, bo sramto.
Skończyć z takim myśleniem. To na dziś dzień najlepszy grajek w Ekstraklasie... Brazylijczyk.. 22 lata... super warunki... torpeda w polu karnym.. dokończyć sezon i puścić go w obieg na puchary. Cena wzrośnie.
|
To samo mówili w Lechu o Stiliciu a teraz za paczkę fajek by go puścili. Nie mówiąc już o naszym Brożku za którego "w następnym okienku" mieliśmy dostać kokosy.