brylant17 napisał(a):

Tia już za jednego chcą 7 milionów a zwie się Rober 7 milionów euro Lewandowski
|
Wolno im, tak samo nam 5 mln za Marcelo
Choc na poważnie - z tej dwójki, moim zdaniem, drożej z naszej ligi pójdzie i tak Robert.
element - postawa Wisły ma wielki wpływ na zainteresowanie Marcelo! Ze słabą Wisła nie pokaże się w Europie. I dobrze to rozumiesz (vide pierwszy post i fragment o Kirmie na Mundialu), nie rozumiem zatem czemu tu podważasz moją opinie...