Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17969
Stary 08.01.2010, 00:06
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Tia już za jednego chcą 7 milionów a zwie się Rober 7 milionów euro Lewandowski
Wolno im, tak samo nam 5 mln za Marcelo

Choc na poważnie - z tej dwójki, moim zdaniem, drożej z naszej ligi pójdzie i tak Robert.


element - postawa Wisły ma wielki wpływ na zainteresowanie Marcelo! Ze słabą Wisła nie pokaże się w Europie. I dobrze to rozumiesz (vide pierwszy post i fragment o Kirmie na Mundialu), nie rozumiem zatem czemu tu podważasz moją opinie...
Ostatnio edytowane przez felipe : 08.01.2010 o godz. 00:10.
Odpowiedz cytując