duce! napisał(a):

|
A kogo my sobie za te 3 mln możemy kupić? Chyba Sadloka i Sobiecha i to jak dobrze pójdzie... Te 3 mln to śmiesznie mało zważywszy jakie pieniądze my sami uzyskaliśmy za takich ludzi jak Gorawski, Jop, Dudka i ile żąda się w ówczesnym świecie za takie drewno jak wymienieni przeze mnie zawodnicy Ruchu czy chociażby Glik i Jodłowiec. Pozdrawiam
|
Niszczycie

Krótko - a to na naszej lidze świat się kończy?
Lech za "grosze" ściaga piłkarza który kiwał graczy Juventusu, Angoli jakiś tam itd. Da się, uwierz.
A i daleko szukać - MArcelo, Kirm...