Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17965
Stary 07.01.2010, 23:27
duce! napisał(a):Wyświetl post
A kogo my sobie za te 3 mln możemy kupić? Chyba Sadloka i Sobiecha i to jak dobrze pójdzie... Te 3 mln to śmiesznie mało zważywszy jakie pieniądze my sami uzyskaliśmy za takich ludzi jak Gorawski, Jop, Dudka i ile żąda się w ówczesnym świecie za takie drewno jak wymienieni przeze mnie zawodnicy Ruchu czy chociażby Glik i Jodłowiec. Pozdrawiam
Niszczycie
Krótko - a to na naszej lidze świat się kończy?

Lech za "grosze" ściaga piłkarza który kiwał graczy Juventusu, Angoli jakiś tam itd. Da się, uwierz.

A i daleko szukać - MArcelo, Kirm...
Odpowiedz cytując