Valdaer napisał(a):

1mln euro? opanujcie się, często mnie śmieszą wasze pseudoeksperckie opinie ale czasem przesadzanie... Myślenie nie boli na prawde.
Jak się nie ma nic niegłupiego do napisania to lepiej nic nie pisać.
|
Nie boli,więc pomyśl,że tyle dostaniesz za zawodnika ile ktoś ci da a nie tyle ile ty sobie żądasz czy napiszesz. Rynek wszytko weryfikuje,rynek.