Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
17958
07.01.2010, 22:59
A to przepraszam. Musiałem coś źle usłyszeć. Mam nadzieję, że Krim zostanie z nami i wiosną pokarze swoje maksymalne możliwości
mariusz92abg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mariusz92abg
Znajdź inne posty napisane przez mariusz92abg