Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
17955
07.01.2010, 22:48
Niestety, ale to prawda ;/ Kirm odejdzie z Wisły do Olympiakosu. Godzinę temu w RMFie mówili. Niestety nie dosłyszałem ceny bo akurat wtedy coś się stało z radiem i przez chwilę przestało działać xP
mariusz92abg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mariusz92abg
Znajdź inne posty napisane przez mariusz92abg