|
1mln euro? opanujcie się, często mnie śmieszą wasze pseudoeksperckie opinie ale czasem przesadzanie... Myślenie nie boli na prawde. Zarządzający wisły byli by naprawde idiotami jakby sprzedali Marcelo za 1 mln euro jak można tego nie widzieć ale na szczęście nie są, Wilczek wyraznie powiedział że nie sprzedadzą Marcelo jeśli się nie pojawi bardzo dobra oferta, a Skorża pewnie w tej spraweie się z nim zgadza.
Jak się nie ma nic niegłupiego do napisania to lepiej nic nie pisać.
|