Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5666
Stary 07.01.2010, 21:42
na noc gram washington dosc mocno...

czy moze mi ktos wyjasnic o co chodzi z zakladem over / under 5.0 bramek? Co wtedy jak strzelą dokladnie 5 goli?
Odpowiedz cytując