Wyświetl pojedynczy post
<wislak88>
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13540
Stary 07.01.2010, 21:35
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Ile kosztuje zarejestrowanie samochodu z Włoch?

Samochod przywieziony prosto z Italii i kosztowal 13.900 PLN.

Jakie opłaty, podatki itp.?

Wszystko ok 1500zł (cło+recykling+tłumaczenie+badanie+tablice i naklejki+ dowód rejestracyjny i karta pojazdu)
Odpowiedz cytując