A co z transferem Brożka do Zenithu,podobno robili mu tam miejsce
Za Marcelo 1 mln euro to będzie dobry pieniądz.Nie będzie można narzekać. Więcej chyba nie zapłacą. Nie zagrał przecież w żadnym poważnym meczu,no nie licząc jego epizodu z TT więc kto oszaleje i da 2 mln plus prowizja dla menago i kontrakt?. Flamengista ma racje,sprzedać teraz,bo po kolejnej wtopie z Levadią to nikt podobnych pieniędzy jak teraz za Marcelo nie będzie chciał dać. Tak samo trzeba było Brożka od razu sprzedawać jak zaczął trafiać do bramki. Teraz będziemy wyczekiwać niemalże jak cudu gdy znów coś prosto zacznie kopać. To są gracze z LP,tutaj zawsze zdarzy się komuś jeden sezon niewiarygodny(Zieńczuk,Stilić,Matusiak,Piechna,Sik ora,Niedzielan,Brożek,) i wtedy trzeba sprzedawać takiego jegomościa bez dwóch zdań. Jeździć, zachwalać,kit wciskać,że on tak może cały czas

bo przecież bądźmy szczerzy, to są marni kopacze i jakikolwiek przejaw techniki,skuteczności, przeglądu pola należy natychmiast spieniężać.
A Wy byście dali za 20 letniego argentyńskiego ligowca z Węgier,Słowacji 2 mln euro?Mówimy o obrońcy!