Wyświetl pojedynczy post
piotrek1325
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13538
Stary 07.01.2010, 20:12
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Czy też wam się psuje firefox? Tzn wyłącza okno przeglądarki i jakieś okno wyskakuje...
No właśnie...mi to samo się dzieje...przy otwieraniu pewnej aplikacji JAVA która wyświetla mecz w managerze internetowym 3D np się wyłącza...ale nie tylko...i nie mam pojęcia czym to spowodowane może ktoś to naprawił czy coś ?
Odpowiedz cytując