FajQ napisał(a):

|
Czy też wam się psuje firefox? Tzn wyłącza okno przeglądarki i jakieś okno wyskakuje...
|
No właśnie...mi to samo się dzieje...przy otwieraniu pewnej aplikacji JAVA która wyświetla mecz w managerze internetowym 3D np się wyłącza...ale nie tylko...i nie mam pojęcia czym to spowodowane może ktoś to naprawił czy coś ?