Wyświetl pojedynczy post
Krzyma
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17942
Stary 07.01.2010, 19:34
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Czy w Domzale, gdzie miał swietne statysyki miał super współpartnerów?
Wydaje mi się że Kirm musiał się zgrać z zespołem, widać to było po końcowce rundy gdzie było dużo lepiej, dlatego myślę że na wiosnę to będzie prawdziwe wzmocnienie na skrzydle. Mam nadzieje ze nie odejdzie. To samo z Marcelo wolałbym zeby nie odchodził tylko dlatego że brakuje pieniędzy na transfery. Wole pewnego Marcelo w składzie niż dwóch czy trzech grajków którzy bedą niewiadomą.
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA !!
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA !!

Odpowiedz cytując