WioReXXX napisał(a):

|
Czy w Domzale, gdzie miał swietne statysyki miał super współpartnerów?
|
Wydaje mi się że Kirm musiał się zgrać z zespołem, widać to było po końcowce rundy gdzie było dużo lepiej, dlatego myślę że na wiosnę to będzie prawdziwe wzmocnienie na skrzydle. Mam nadzieje ze nie odejdzie. To samo z Marcelo wolałbym zeby nie odchodził tylko dlatego że brakuje pieniędzy na transfery. Wole pewnego Marcelo w składzie niż dwóch czy trzech grajków którzy bedą niewiadomą.