Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17938
Stary 07.01.2010, 19:21
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie dajmy się zwariować. 2 mln € za Marcelo to byłby świetny interes. Nikt więcej nie da za stopera z polskiej ligi. A akurat na pozycji stopera mamy alternatywę w postaci Clebera i Kowalskiego.
Nie jestem pewien, czy sprzedaż Marcelo za 2 mln będzie dobrym interesem. To jednak piłkarz bardzo rozwojowy, którego wartość będzie rosła. Jako Brazylijczyk, nawet grając w polskiej lidze, wkrótce może osiągnąć znacznie wyższą cenę.

Dlatego nie jestem też pewien, czy opłaca się go sprzedać akurat teraz. Potrzebujemy go. W końcu chodzi o to, by Wisła grając w pucharach była coraz silniejsza, a nie ciągle coraz słabsza.

A najmniej jestem pewien tego, czy jakiekolwiek pieniądze z jego transferu zostaną przeznaczone na nowych zawodników.

Nie można mieć ciastka i zjeść ciastko. Nie można mieć drużyny, która cokolwiek ugra w pucharach, jeśli ciągle będzie się ją osłabiać i w miejsce gwiazd zespołu sprowadzać tanie zapchajdziury.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując