flamengista napisał(a):

|
Nie dajmy się zwariować. 2 mln € za Marcelo to byłby świetny interes. Nikt więcej nie da za stopera z polskiej ligi. A akurat na pozycji stopera mamy alternatywę w postaci Clebera i Kowalskiego.
|
Nie jestem pewien, czy sprzedaż Marcelo za 2 mln będzie dobrym interesem. To jednak piłkarz bardzo rozwojowy, którego wartość będzie rosła. Jako Brazylijczyk, nawet grając w polskiej lidze, wkrótce może osiągnąć znacznie wyższą cenę.
Dlatego nie jestem też pewien, czy opłaca się go sprzedać akurat teraz. Potrzebujemy go. W końcu chodzi o to, by Wisła grając w pucharach była coraz silniejsza, a nie ciągle coraz słabsza.
A najmniej jestem pewien tego, czy jakiekolwiek pieniądze z jego transferu zostaną przeznaczone na nowych zawodników.
Nie można mieć ciastka i zjeść ciastko. Nie można mieć drużyny, która cokolwiek ugra w pucharach, jeśli ciągle będzie się ją osłabiać i w miejsce gwiazd zespołu sprowadzać tanie zapchajdziury.