Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3030
Stary 07.01.2010, 18:41
Kondipr napisał(a):Wyświetl post
Jak zostać trenerem jakiejs kadry, składam podanie, wzywają mnie, ja potwierdzam a dalej nic sie nie dziej :/
ludzie, czytajcie temat.. w pierwszym poście tej strony masz odpowiedź w cytacie, na poprzedniej stronie w poście..

<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Jak wysłać zawodnika na urlop żeby sie zaaklimatyzował?
nie ma takiej opcji. możesz jedynie dać mu odpocząć (prawym na zawodnika -> trening -> odpoczynek)
Odpowiedz cytując