Kondipr napisał(a):

|
Jak zostać trenerem jakiejs kadry, składam podanie, wzywają mnie, ja potwierdzam a dalej nic sie nie dziej :/
|
ludzie, czytajcie temat.. w pierwszym poście tej strony masz odpowiedź w cytacie, na poprzedniej stronie w poście..
<Crasch> napisał(a):

|
Jak wysłać zawodnika na urlop żeby sie zaaklimatyzował?
|
nie ma takiej opcji. możesz jedynie dać mu odpocząć (prawym na zawodnika -> trening -> odpoczynek)