Q13SON napisał(a):

Bele krzesło a w Warszawce news dnia, fotogaleria, film i dużo radości. Jak to niewiele trzeba do szczęścia. 
Swoją drogą ciekawe jak to będzie na stadionie par... pasów. Przecież te biedaki nie potrafią nawet korzystać z umywalki. Po wizycie na Reymonta wracali pokaleczeni.... Tam pewnie pozostaną ławki i krzesełka ze starego stadionu. Te których nasi przyjaciele sie nie boją i potrafią używać.
|
U nas wywołali ustawke 3 na 3
3 kibicow Cracovi kontra pisuar ,umywalka i pojemnik na szczotke do kibla
remis ze wskazaniem na reprezentacje toalety
powod takiego wyniku?; kibice Cracovii nigdy nie mieli doczynienia z takim przeciwnikiem
