Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#825
Stary 07.01.2010, 18:40
Q13SON napisał(a):Wyświetl post
Bele krzesło a w Warszawce news dnia, fotogaleria, film i dużo radości. Jak to niewiele trzeba do szczęścia.

Swoją drogą ciekawe jak to będzie na stadionie par... pasów. Przecież te biedaki nie potrafią nawet korzystać z umywalki. Po wizycie na Reymonta wracali pokaleczeni.... Tam pewnie pozostaną ławki i krzesełka ze starego stadionu. Te których nasi przyjaciele sie nie boją i potrafią używać.



U nas wywołali ustawke 3 na 3


3 kibicow Cracovi kontra pisuar ,umywalka i pojemnik na szczotke do kibla

remis ze wskazaniem na reprezentacje toalety

powod takiego wyniku?; kibice Cracovii nigdy nie mieli doczynienia z takim przeciwnikiem
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując