Kluvi napisał(a):

|
Nauczmy się sprzedawać adekwatnie do umiejętności gracza bo w ogóle tego nie umiemy.
|
Jeśli już to nauczmy się kupować adekwatnie do umiejętności, sprzedawania radził bym się nie uczyć w większości przypadków dostawaliśmy cenę o wiele wyższą niż na to dany zawodnik zasługiwał.Przykłady?
Kałużny - ok 2 mln, Gorawski - 2 mln ,Żuraw - 3 miliony, Franek - 1 mln , Dudka - 2.5 mln,Błaszczu - 3 mln.
Niektóre z tych transferów to śmiech na sali a żaden z zawodników po odejściu nie był wart tyle za ile go sprzedaliśmy, nawet Błaszczu któremu przeszkodziły w tym kontuzje.
Jedyny Uche się wybił ale to inna historia, więc proszę, czekam na przykład choćby 1 zawodnika którego sprzedaliśmy 'za tanio'.