Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1687
Stary 07.01.2010, 18:31
1) I za biede w Etiopii i wojne w Somalii ;-). Rozmowa toczy sie na temat WISŁY
2) Jedno nie wyklucza drugiego. Nie zagramy w Europie jezeli nie wygramy ligi. Tyle , że ucieczka "przed krajem" nie może być celem samym w sobie.
3) Zgadzam sie z tym , że porażki z Valerengą czy Levadia to wtopy.I powinni je wygrać. Co do Valerengi to rzeczywiscie sklad byl mniej wiecej ten sam co rok wczesniej. Ale z Levadia juz nie. Nie było Zieńczuka i Baszczyńskiego, a na ich miejsce nowi nie zgrani z resztą piłkarze. Alvarez to nawet a drugi mecz doszedl o ile sie nie mylę. Zgubiła ich buta i minimalizm.Ale minimalizm działaczy w postaci: oszczedzimy, zakontraktujemy później i jakoś to będzie.
4) Bo nie sprzedalismy ani Brożka ani Marcelo. Tak to niestety wygląda na dzień dzisiejszy.Clebera nie musieli "skautować:, a to jedyne wzmocnienie w tej rundzie jak do tej pory.Innych brak , zatem rozliczam ich z tego co jest na dzień dzisiejszy.
Oczywiście fajnie się tutaj piszę, ale raczej z naszych rad nie skorzystają w klubie. Nigdy nie korzystali.
A w ogóle to zapomniałem dodać, że znowu pojawia się w klubie pierwiastek chaosu. Cytat z pana Jarosza:
"- Będę odpowiadał za zarządzanie klubem, w szczególności sprawami technicznymi związanymi z działalnością sportową - oznajmił dyrektor wykonawczy "Białej Gwiazdy".
Czyli znowu człowiek , który odpowiada za nie wiadomo co . Obyśy tutaj z Lemoniadowym nie musieli pisać te same rzeczy za rok ;-)
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 07.01.2010 o godz. 18:37.
Odpowiedz cytując