Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17928
Stary 07.01.2010, 17:24
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Tu nie chodzi o to że liga chorwacka jest jak bundesliga. Zawodnicy z tego kraju przez lata wyrobili sobie markę w europie dobrymi występami i teraz nikt nie patrzy na to czy liga chorwacka jest 6 czy 25 w rankingu. Po prostu zawodnicy z tego kraju gwarantują jakiś poziom. A zawodnicy z naszej ligi, mało który robi karierę a markę i cenę można wyrobić sobie występami w Europie czy w reprezentacji. Jak Uche, Krizanac czy ostatnio Stillic czy Lewandowski. Zobacz że ostatnio z polskiej ligi za niezłe pieniądze wyjechali Janczyk, Wawrzyniak czy Dudka. Zawodnicy którzy w lidze byli co najwyżej średni ale grali w reprezentacjach.

Na Marcelo można dużo zarobić dobrymi występami w europejskich pucharach bądź jeśli Dunga powoła go do reprezentacji dobre występy w polskiej lidze znaczą nie wile.
Taa.. Łobo też ma na koncie niemało występów w reprezentacji, grał na Euro a nikt się po niego nie zgłasza heh
Odpowiedz cytując