Teraz powinien wpisac sie jakis zdesperowany kibic Blackburn, Feyenoordu lub Alkmaar i szlochajac stwierdzic, ze jeszcze rok temu, spokojnie mogliby wygrac z Uzbekistanem, ale aktualnie, po ogloszeniu rankingu, osiagneli dno i nie zdziwia sie, jak przegraja z krajem o istnieniu ktorego mogli wczesniej nie wiedziec.
