Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4222
Stary 07.01.2010, 17:12
Teraz powinien wpisac sie jakis zdesperowany kibic Blackburn, Feyenoordu lub Alkmaar i szlochajac stwierdzic, ze jeszcze rok temu, spokojnie mogliby wygrac z Uzbekistanem, ale aktualnie, po ogloszeniu rankingu, osiagneli dno i nie zdziwia sie, jak przegraja z krajem o istnieniu ktorego mogli wczesniej nie wiedziec.
Cytat:
wolę przegrać ponownie z potęgą typu Varelenga byleby Lech nie wyszedł z grupy
Odpowiedz cytując