Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Endrju 1906
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: RED PRĄDNIK / RUCZAJ
Offline
#
6564
07.01.2010, 16:41
Tu akurat kolego nie trafiłeś, nie jestem zwolennikiem *oponek* , lecz starych stadionów angielskich. Pokazuje tylko jego ciężką ręke we wszystkim za co sie weźmie .
WISŁA NA ZAWSZE !
Endrju 1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endrju 1906
Znajdź inne posty napisane przez Endrju 1906