Pan Jotka napisał(a):

|
Jasne , że nie kazał. Ale wybrał do cholery ludzi, którzy takie wybory poczynili. To jednak Ty jesteś odpowiedzialny czy raczej Cupiał?
|
to zależy za cześć transferów jest odpowiedzialny Bednarz za cześć Skorża za Levadie Skorża i piłkarze
Pan Jotka napisał(a):

|
Ilu zostalo kopaczy z Amiki w Lechu? Stworzył druzynę i tyle. I to dosyć szybko a jednak sie nie zadłużył specjalnie.
|
a ilu u nas zostało kopaczy z przed 4 lat tez przybyło kilku nowych i tez nie zadłużyliśmy sie specjalnie
a przy okazji 2 Mistrzostwa i lider z 8 pkt przewagi nad dream teamem z Poznania po jesieni
Pan Jotka napisał(a):

|
Co do meczu z Węgrami---takie mecze to powinniśmy rozgrywać jako swoje pierwsze w pucharach.Niestety dzięki corocznemu obniżaniu poziomu druzyny zaczynamy przygodę z pucharami w lipcu.
|
taaa jasne znowu Bogus nie dał paru milionów na wzmocnienia przed Valerenga Tibilisi czy Levadia
pan Dudi napisał(a):

|
A to, że Cupiał otacza się ludźmi, którzy potrafią tylko słodko pierdzieć i mówić to, co on chce słyszeć, zamiast posłuchać ludzi, którym rzeczywiście na tym klubie zależy, myślą o jego dobru i znają się na tym, co mówią, to już inna sprawa i za wszelkie absurdy i zaniechania w naszym klubie, jestem przekonany, że spokojnie można obwiniać właśnie jego. Wszak to on dobiera tych ludzi i to on powinien brać za nich odpowiedzialność.
|
ok zgoda Cupiał tez nie potrafił przez tyle lat dobrac sobie odpowiednich ludzi do pracy w klubie bo np. cos takiego jak skauting to Wiśle powinno już istnieć od wielu wielu lat i te min 3-4 skautów powinno non stop szukać piłkarzy