Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1684
Stary 07.01.2010, 16:28
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Jasne , że nie kazał. Ale wybrał do cholery ludzi, którzy takie wybory poczynili. To jednak Ty jesteś odpowiedzialny czy raczej Cupiał?
to zależy za cześć transferów jest odpowiedzialny Bednarz za cześć Skorża za Levadie Skorża i piłkarze


Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Ilu zostalo kopaczy z Amiki w Lechu? Stworzył druzynę i tyle. I to dosyć szybko a jednak sie nie zadłużył specjalnie.
a ilu u nas zostało kopaczy z przed 4 lat tez przybyło kilku nowych i tez nie zadłużyliśmy sie specjalnie

a przy okazji 2 Mistrzostwa i lider z 8 pkt przewagi nad dream teamem z Poznania po jesieni



Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Co do meczu z Węgrami---takie mecze to powinniśmy rozgrywać jako swoje pierwsze w pucharach.Niestety dzięki corocznemu obniżaniu poziomu druzyny zaczynamy przygodę z pucharami w lipcu.
taaa jasne znowu Bogus nie dał paru milionów na wzmocnienia przed Valerenga Tibilisi czy Levadia


pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
A to, że Cupiał otacza się ludźmi, którzy potrafią tylko słodko pierdzieć i mówić to, co on chce słyszeć, zamiast posłuchać ludzi, którym rzeczywiście na tym klubie zależy, myślą o jego dobru i znają się na tym, co mówią, to już inna sprawa i za wszelkie absurdy i zaniechania w naszym klubie, jestem przekonany, że spokojnie można obwiniać właśnie jego. Wszak to on dobiera tych ludzi i to on powinien brać za nich odpowiedzialność.

ok zgoda Cupiał tez nie potrafił przez tyle lat dobrac sobie odpowiednich ludzi do pracy w klubie bo np. cos takiego jak skauting to Wiśle powinno już istnieć od wielu wielu lat i te min 3-4 skautów powinno non stop szukać piłkarzy
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 07.01.2010 o godz. 16:38.
Odpowiedz cytując