Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17925
Stary 07.01.2010, 16:16
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
felipe a taka liga chorwacka to przecież jak premiership no nie !
a potrafili sprzedać stamtąd kolesia za 16 mln!!
nie patrz na ligę tylko na możliwości piłkarza, a Marcelo takowe ma i to ogromne. Chyba nie na darmo się pisze, że to piłkarz ponad tą ligę. Więc ceńmy się i zaróbmy naprawdę porządną kasę
Tu nie chodzi o to że liga chorwacka jest jak bundesliga. Zawodnicy z tego kraju przez lata wyrobili sobie markę w europie dobrymi występami i teraz nikt nie patrzy na to czy liga chorwacka jest 6 czy 25 w rankingu. Po prostu zawodnicy z tego kraju gwarantują jakiś poziom. A zawodnicy z naszej ligi, mało który robi karierę a markę i cenę można wyrobić sobie występami w Europie czy w reprezentacji. Jak Uche, Krizanac czy ostatnio Stillic czy Lewandowski. Zobacz że ostatnio z polskiej ligi za niezłe pieniądze wyjechali Janczyk, Wawrzyniak czy Dudka. Zawodnicy którzy w lidze byli co najwyżej średni ale grali w reprezentacjach.

Na Marcelo można dużo zarobić dobrymi występami w europejskich pucharach bądź jeśli Dunga powoła go do reprezentacji dobre występy w polskiej lidze znaczą nie wile.
Odpowiedz cytując