Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17924
Stary 07.01.2010, 16:06
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
felipe a taka liga chorwacka to przecież jak premiership no nie !
a potrafili sprzedać stamtąd kolesia za 16 mln!!
nie patrz na ligę tylko na możliwości piłkarza, a Marcelo takowe ma i to ogromne. Chyba nie na darmo się pisze, że to piłkarz ponad tą ligę. Więc ceńmy się i zaróbmy naprawdę porządną kasę
No bo zawodnicy z ligi Chorwackiej reguralnie robia z siebie posmiewisko. Zeby chociaz jeden z ostatno sprzedanych z naszej ligi chociaz miescil sie w wyjsciowej jedenastce jakiegos przecietnego klubu Europejskiego to moze bylo by zainteresowanie a tak to tylko posmiewisko z siebie robia i nawet w Grecjii nie maja miejsca w wyjsciowej 11 patrz Roger.

Marcello bedzie w cenie jak sie pokarze w Europie a na razie jest gwiazna naszego bagienka i tyle. Roger tez byl ponad przecietny w naszej lidze juz go na 10 baniek wyceniali i co i wybrany najgorszym transferem ligi Greckiej wraz z kilkoma innymi i to jest reklama naszej ligi?

Wiec nikt Ci nie da wielkiej kasy bo sie boi ze bedzie to samo co z innymi i choc by byl nie wiem jak dobry to i tak cena bedzie srednia bo i ryzyko wieksze.
,
Odpowiedz cytując