Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13528
Stary 07.01.2010, 15:59
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Ile kosztuje zarejestrowanie samochodu z Włoch?

Samochod przywieziony prosto z Italii i kosztowal 13.900 PLN.

Jakie opłaty, podatki itp.?
Zależy jaki silnik i ile taki samochód kosztuje w cennikach eurotax bo UC z tymi cenami porównuje twoją deklarowaną wartość.

http://www.v10.pl/prawo/Sprowadzanie...edura,200.html

albo tutaj

http://www.uc-rzeszow.anski.com/stro...alkulator.html


Ten pierwszy masz opisane co i jak jeszcze z rejestracją drugi to sama akcyza.

Ciebie interesują te koszty:

Badanie techniczne
Wartość akcyzy
Opłata za wydanie dokumentu akcyzy
Tłumaczenie dokumentów
Zaświadczenie z US
Pozwolenie czasowe
Tablice rejestracyjne
Komplet nalepek legalizacyjnych na tablice
Nalepka kontrolna na szybę pojazdu
Karta pojazdu
Opłaty ewidencyjne
Opłata ekologiczna

Wiem że tam na dole pisze stan na 2007 ale aktualizują to więc ceny są w miarę aktualne.
Ostatnio edytowane przez MatMario : 07.01.2010 o godz. 16:11.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując