StelmiOriginal napisał(a):

Ile kosztuje zarejestrowanie samochodu z Włoch?
Samochod przywieziony prosto z Italii i kosztowal 13.900 PLN.
Jakie opłaty, podatki itp.?
|
Zależy jaki silnik i ile taki samochód kosztuje w cennikach eurotax bo UC z tymi cenami porównuje twoją deklarowaną wartość.
http://www.v10.pl/prawo/Sprowadzanie...edura,200.html
albo tutaj
http://www.uc-rzeszow.anski.com/stro...alkulator.html
Ten pierwszy masz opisane co i jak jeszcze z rejestracją drugi to sama akcyza.
Ciebie interesują te koszty:
Badanie techniczne
Wartość akcyzy
Opłata za wydanie dokumentu akcyzy
Tłumaczenie dokumentów
Zaświadczenie z US
Pozwolenie czasowe
Tablice rejestracyjne
Komplet nalepek legalizacyjnych na tablice
Nalepka kontrolna na szybę pojazdu
Karta pojazdu
Opłaty ewidencyjne
Opłata ekologiczna
Wiem że tam na dole pisze stan na 2007 ale aktualizują to więc ceny są w miarę aktualne.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.