Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17922
Stary 07.01.2010, 15:49
felipe a taka liga chorwacka to przecież jak premiership no nie !
a potrafili sprzedać stamtąd kolesia za 16 mln!!
nie patrz na ligę tylko na możliwości piłkarza, a Marcelo takowe ma i to ogromne. Chyba nie na darmo się pisze, że to piłkarz ponad tą ligę. Więc ceńmy się i zaróbmy naprawdę porządną kasę


Odpowiedz cytując