MatMario napisał(a):

|
Nasz największy budżet chyba kiedyś obijał się o ponad 50 mln, myślałem że zostało to utrzymane ale jak widzę nie. Przepraszam za nieprecyzyjne dane, ale tym bardziej jeśli nassz budżet to 10 mln euro to to jest dramat. W siatkówkę z takim budżetem można grać a nie w piłkę.
|
O ile pamiętam - nigdy nie mieliśmy tak dużego budżetu.