Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4217
Stary 07.01.2010, 15:39
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Nasz największy budżet chyba kiedyś obijał się o ponad 50 mln, myślałem że zostało to utrzymane ale jak widzę nie. Przepraszam za nieprecyzyjne dane, ale tym bardziej jeśli nassz budżet to 10 mln euro to to jest dramat. W siatkówkę z takim budżetem można grać a nie w piłkę.
O ile pamiętam - nigdy nie mieliśmy tak dużego budżetu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując