Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1672
Stary 07.01.2010, 15:00
Cytat:
W****ia mnie to jego mydlenie oczu ludziom, zwlaszcza jak sie popatrzy na Chelsea, MC czy na LEcha
Dobre zestawienie. A jak patrzysz na Real Madryt, to też Cię w****ia, że kupiliśmy tylko piłkarzy wymienionych przez Wolfy'ego, a nie CR7 itp?

Co do Jarosza, to chyba w porządku ruch.

Natomiast Ochalik odpowiedzialny za PR klubu?! Żart?
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując