Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17919
Stary 07.01.2010, 14:38
savenhause jestes strasznym idealista. Zycie to nie Football Manager, Wisla musi sprzedawac najlepszych pilkarzy zeby zarobic na utrzymanie.
Calkowicie inna sprawa jest to jak pieniadze z transferow sa rozdzielane.
Odpowiedz cytując