Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1669
Stary 07.01.2010, 14:37
FraMat napisał(a):Wyświetl post
u nas tego nie będzie: jak już wielokrotnie to wałkowaliśmy, umorzenie dlugu w kategoriach podatkowych jest równoznaczne z przychodem dla spółki (Wisła SSA), którego od tego przychodu musi zapłacić podatek (prawdopodobnie, ale nie jestem specjalistą, z odsetkami od daty otrzymania pieniędzy).W tym roku ten podatek wynosi 19% czyli od umorzonego długu 100 mln (przykładowo) Wisła musiałaby zapłacić 19 mln podatku plus odsetki.
Płatności mogłyby przekroczyć roczny budżet klubu
Zatem trzymanie dlugu wewnetrznego jest korzytsne z punktu widzenia podatkowego. Jezeli tak jest to po kiego chuja straszą nim od kilku sezonów Wg mnie Cupiał "uciekł"z kasą przed podatkiem. A teraz .......i smuty po gazetach o celach Wisly jednocześnie podtrzymującto nasze NIEWYDAJNE PRZEDSIEBIORSTWO tak by conajmniej nie wygenerowało straty. W****ia mnie to jego mydlenie oczu ludziom, zwlaszcza jak sie popatrzy na Chelsea, MC czy na LEcha, gdzie Rutkowski nie nalezy do najbogatszych a jednak cos sie caly czas dzieje(chodzi mi otransfery do klubu czy z klubu).
Odpowiedz cytując