Wyświetl pojedynczy post
Eternit
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1664
Stary 07.01.2010, 13:24
Ochalik i Jarosz wracają do Wisły.
Cytat:
Jakub Jarosz znów dyrektorem Wisły, zaś Adrian Ochalik ponownie rzecznikiem. Obaj obejmują swoje funkcje z dniem dzisiejszym, o czym poinformowała oficjalna strona naszego klubu.
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22466
Odpowiedz cytując