Cytat:
|
Jak dla mnie Marcelo jest wart koło 6 milionów euro i nie powinniśmy go za mniej sprzedawać, jest on bardzo młody szczególnie jak na obrońcę, nie jest polakiem, a więc ma całkiem inną mentalność, ja bym mu zaproponował nowy kontrakt na dużo lepszych warunkach,może nawet rekordowy tak jak Legia Musze 350tys euro, jemu nie odbije tak jak Cantoro, to jest profesjonalista pełną gębą !!
|
Jak dla Ciebie to możę i nawet być wart 100 milionów ojro. Cenę weryfikuje rynek. 2 sprawa, skąd wiesz, że jednak mu w końcu nie odbije? Btw, czy Ty naprawde jesteś tak naiwny by sądzić, że on ma coś do nauczenia się i osiągnięcia w tej żałosnej lidze? Odpowiedz sobie na te pytania...