Wyświetl pojedynczy post
Peroslaw88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: Malbork

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17916
Stary 07.01.2010, 12:23
Zgodzę się z prezesem Lecha, że w Polsce nie opłaca się kupować graczy. Jakiś zawodnik kopnie w naszej lidze 4 razy prosto piłkę i już żądają za niego od Wisły 500 tysięcy euro. To jest kpina i lepiej szukać poza granicami naszego kraju.
Wisła jest najważniejsza!
Odpowiedz cytując