|
Zgodzę się z prezesem Lecha, że w Polsce nie opłaca się kupować graczy. Jakiś zawodnik kopnie w naszej lidze 4 razy prosto piłkę i już żądają za niego od Wisły 500 tysięcy euro. To jest kpina i lepiej szukać poza granicami naszego kraju.
Wisła jest najważniejsza!
|