Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17912
Stary 07.01.2010, 11:30
1. Skorża na urlopie
2. Zagłębie, Odra, Korona,czy Cracovia podpisują wolnych zawodników, lub takich którzy by się nie załapali do nas do ME.
3. Lech zwęszył okazję i kupił Białorusina, po za tym nic
4. Okienko transferowe w PL zaczyna się od 1. lutego i trwa miesiąc
5. Co pokazały ostatnie transfery (np Alvarez, Kirm), Wisła nie rozgłasza kim się interesuje, tylko po cichu prowadzi negocjacje

Magic19 i inni, którym się marudzenie podoba. Nie możecie poczekać do końca okienka i dopiero biadolić?



Odpowiedz cytując