|
Czarno widzę wiosnę w naszym wydaniu... zauważmy że we wszystkich zespołach jest jakiś ruch, coś się dzieję, Zagłebie, Odra, Korona, o Kuchenkach to nawet nie wspomnę a w ekipie mistrzów Polski, w naszej Wisełce grobowa cisza... Bez wzmocnień to my nie możemy myśleć o lidze mistrzów tylko musimy myśleć jak utrzymać to pierwsze miejsce w lidze... Jeśli chodzi o Marcelo to nie puściłbym go za mniej niż 4 miliony euro, moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby wcisnąć komuś albo Diaza albo Pawła Brożka... milion euro pozyskane np. za Diaza pozwoliło by ściągnąć przynajmniej dwóch dobrych grajków... Tylko czy znajdzie się jakiś naiwniak który kupi teraz Diaza? wątpię....
|