Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17910
Stary 07.01.2010, 11:18
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
więc patrząc na Marcelo to wg mnie może być tylko lepiej..
Oczywiście, że może być gorzej.

Np. Kokoszkę nasi klubowi mistrzowie od kontraktów, "sprzedali" za 0.000.000 euro
A był wyceniany na co najmniej 1 mln. To była dopiero przecena

Spoko, nie ma się co denerwować. Tylko publika w Krakowie jest wymagająca. Mogą sprzedawać dalej... Ale nie ma opcji, żeby 30 tysięcy ludzi waliło na stadion po to aby popatrzyć na kaleczenie gry przez Pana Jopa. Będzie przychodziło po 6 tys max. Tylko na starym stadionie to tak nie raziło w oczy jak będzie razić na nowym...
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez thechris : 07.01.2010 o godz. 11:46.
Odpowiedz cytując