Kluvi napisał(a):

|
więc patrząc na Marcelo to wg mnie może być tylko lepiej..
|
Oczywiście, że może być gorzej.
Np. Kokoszkę nasi klubowi mistrzowie od kontraktów, "sprzedali" za 0.000.000 euro

A był wyceniany na co najmniej 1 mln. To była dopiero przecena
Spoko, nie ma się co denerwować. Tylko publika w Krakowie jest wymagająca. Mogą sprzedawać dalej... Ale nie ma opcji, żeby 30 tysięcy ludzi waliło na stadion po to aby popatrzyć na kaleczenie gry przez Pana Jopa. Będzie przychodziło po 6 tys max. Tylko na starym stadionie to tak nie raziło w oczy jak będzie razić na nowym...