|
A czy kolega nie sądzi, że jeśli teraz czy też w przyszłym oknie nie sprzedamy Marcelo, czy nie skonczy się tak jak z większością wybijających graczy w Polsce, którzy obniżali loty, i zamiast np 4-5 mln ojro zostali pozniej sprzedani za 1-2 mln? Poza tym ciężko sądzić, by nastąpił wzrost cen za piłkarzy z Ekstraklasy. Przestańmy tworzyć mrzonki. Poza tym 2-3 mln ojro zarobione za Marcelo, który został pozyskany za darmo to i tak bardzo dużo.
|