Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4214
Stary 07.01.2010, 10:21
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Skąd wziąłeś te 15 mln €? Aleś optymista.Nasz budżet to max 35-40 mln,ale PLN.
Jako adwokat w nie swojej sprawie...40 mln PLN dzielone przez 4 daje 10 mln EURO. Zamiast internetu sugeruje więcej posiedzieć nad rachunkami.
O wiele sie znowu nie pomylil. W świetle tego, ze większe pienadze sie pojawia w najblizszym roku w pilce (s)kopanej to chłopak jest bliziutko.
Odpowiedz cytując