TRNKRN napisał(a):

|
Może być lepiej, ale może i być gorzej kolego. Zawsze może się przyplątać kontuzja, a to jakiś inny drobny uraz i forma leci w dół. W obecnym momencie wydaje się, że Marcyś powinien kosztować dużo więcej jak te 2-3 miliony ojro. I myślę, że gdyby nie Levadia, pewnie na tyle by go wyceniano. Szkoda puszczać chłopaka za 2 mln euro.. Inna sprawa, Wisła "podobno" interesuje się Sikimiciem z Ankara Perm: http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html
|
Wierzysz w to co pisze fakt bo ja nie.Ja czekam na oficjalną wiadomość na stronie
www.wisla.krakow.pl dopiero zrozumiem, że Marcelo odszedł.Jeżeli odejdzie teraz to będzie wielki błąd , Skorży jak i zarządu.Dlaczego nie można poczekać,wtedy wartość jego by wzrosła( po ewentualnej grze w LM,LE nawet po zdobyciu majstra i strzeleniu kilku goli), bo co dziura finansowa jest ważniejsza? czy transfery guzik prawda jak wezmą 3 miliony euro ,wszystko pójdzie na łatanie dziury,a o transferach można zapomnieć.Ewentualnie wolnych grajków, emerytów.