Może być lepiej, ale może i być gorzej kolego. Zawsze może się przyplątać kontuzja, a to jakiś inny drobny uraz i forma leci w dół. W obecnym momencie wydaje się, że Marcyś powinien kosztować dużo więcej jak te 2-3 miliony ojro. I myślę, że gdyby nie Levadia, pewnie na tyle by go wyceniano. Szkoda puszczać chłopaka za 2 mln euro.. Inna sprawa, Wisła "podobno" interesuje się Sikimiciem z Ankara Perm:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html