|
No jest jeszcze jeden aspekt. Wszystkie te drużyny z polski które grają w europie z powodzeniem czy w siatkę czy kosza, są dofinansowane w sposób odpowiedni a napewno nie uwłaczający. Budżety na pozimomie innych zespołów w tych rozgrywkach. W piłce nasz budżet to ok 15mln euro. To jest pryszcz, Póki budżet nie będzie na miarę 20-30 MLN będziemy mieli takie kłopoty jak mamy, czyli stuknąć ogórków, jak nie możemy naściągać młodych afrykańczyków na nasze rodzime gwiazdy to stoimy i dreptamy w miejscu, bierzemy 4,5 sort zawodników z zagranicy, trafimy perełki. Ale to taki margines że tylko potwierdza regułe. A poza tym gramy poniżej naszych możliwości ale to oczywistość.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|