Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4211
Stary 07.01.2010, 01:08
To na pewno normalne nie jest , natomiast odpowiedź dlaczego w sportach które wymieniłeś dajemy jakoś radę a w piłce to jest jedna wielka żenada, wydaje mi się dosyć prosta.

Piłka to największa kasa i największa konkurencja - w sportach trochę mniej popularnych, co za tym idzie, gdzie jednak jest o wiele mniej osób go uprawiających , mamy szanse - W piłce gdzie niestety większość w każdym aspekcie wyprzedziła nas o lata świetlne , jest cienko - co oczywiście nie oznacza że powinniśmy się dawać przeciętniakom, przecież nikt wygrania LM, mistrzostw Świata i Europy od naszych grajków/klubów nie wymaga.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując