|
ja nie rozumiem jednego Marcelo ma 22 lata a wielu z was pisze że osiągną szczyt!!
Z tego co ja wiem to obrońca swój szczyt osiąga kolo 30!!
Marcelo może piąć się tylko w górę (nawet u nas gdyż wiadomo że to 200% profesjonalista) więc nie piszcie że to maks jaki możemy dostać za niego, bo może się okazać że na koniec sezonu będzie miał 10 bramek na koncie i będą dawać za niego 4mln albo i więcej zacznijmy walczyć o porządną kasę za naszych zawodników.
ps nie wiem o ile może być mocniejsza liga chorwacka ale jak Tottenham kupował Modricia to potrafił wydać za niego 16mln!!
więc patrząc na Marcelo to wg mnie może być tylko lepiej..
|