Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17901
Stary 06.01.2010, 23:48
AYALA napisał(a):Wyświetl post
sprzedaż Marcelo jedyną szansa na transfery do Wisły.Fajnie jakby chociaż częśc z tych oczekiwanych 2 baniek była przeznaczona na jakiegoś w miare klasowego zawodnika
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,74..._z_Wisly_.html







No super ze wzmocenia znaczą u nas tyle co sprzedac kogos i potem za 1/10 kupic 2-3 zapchajdziury.
W sumie jak ktos juz zauwazyl dzieje sie tak od 4-5 lat ,wiec my tak naprawde polityki trnasfrowej ROZSADNEJ nie prowadzimy zadnej.

nawet jesli tak bardzo chcemy utrzymywac sie z tych sprzedazy to jak juz upchną tego Marcelo to ciekawe kto pojdzie pozniej i czy dobije do 400-500 tys Euro.? Moze Kirm,moze Maly...reszte ciemno widze.Wiec taka polityka tez u nas juz powoli staje sie bezsensu.
Zaglebie Lubin chce bramkarza to powlaczylo z Partizanem i sciagnelo bez szumu i huku reprezentanta Serbii...my bramkarzy testowlaismy 30 ,przez 2 lata i szukamy dalej....płakać sie chce.

Ogolnie to moze zakonczmy to wojowanie z szabelką i sny o Lidze Mistrzow.bez wzmocnien to czeka nas kolejna Levadia za pol rku,(jesli oczywsice zdobrzemy MP co przeciez pewne nie jest).
Nie widac w klubie jakiegos sensu i ogolnej wizji,wszytsko to przypadek i prowizorka....jak dlugo ten okręt jeszce tak bedzie płynał?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując