AYALA napisał(a):

No super ze wzmocenia znaczą u nas tyle co sprzedac kogos i potem za 1/10 kupic 2-3 zapchajdziury.
W sumie jak ktos juz zauwazyl dzieje sie tak od 4-5 lat ,wiec my tak naprawde polityki trnasfrowej ROZSADNEJ nie prowadzimy zadnej.
nawet jesli tak bardzo chcemy utrzymywac sie z tych sprzedazy to jak juz upchną tego Marcelo to ciekawe kto pojdzie pozniej i czy dobije do 400-500 tys Euro.? Moze Kirm,moze Maly...reszte ciemno widze.Wiec taka polityka tez u nas juz powoli staje sie bezsensu.
Zaglebie Lubin chce bramkarza

to powlaczylo z Partizanem i sciagnelo bez szumu i huku reprezentanta Serbii...my bramkarzy testowlaismy 30 ,przez 2 lata i szukamy dalej....płakać sie chce.
Ogolnie to moze zakonczmy to wojowanie z szabelką i sny o Lidze Mistrzow.bez wzmocnien to czeka nas kolejna Levadia za pol rku,(jesli oczywsice zdobrzemy MP co przeciez pewne nie jest).
Nie widac w klubie jakiegos sensu i ogolnej wizji,wszytsko to przypadek i prowizorka....jak dlugo ten okręt jeszce tak bedzie płynał

?