|
Zna ktoś jakieś forum albo sam jest ogarnięty w sprawach sprzętu do tzw. domowego studia muzycznego? Chodzi o nagrywanie wokali żadnych instrumentów nie będzie, mam upatrzone pare rzeczy ( kilka mikrofonów między którymi się wacham, jakiś mixer) + nie wiem co jeszcze mi potrzebne no i chcę żeby ktoś mi pomógł się zdecydować na coś konkretnego. Jeśli umiecie pomóc to proszę o namiary... na cokolwiek i kogokolwiek.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
|