Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17898
Stary 06.01.2010, 23:14
sprzedaż Marcelo jedyną szansa na transfery do Wisły.Fajnie jakby chociaż częśc z tych oczekiwanych 2 baniek była przeznaczona na jakiegoś w miare klasowego zawodnika
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,74..._z_Wisly_.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.01.2010 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując