Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
17898
06.01.2010, 23:14
sprzedaż Marcelo jedyną szansa na transfery do Wisły.Fajnie jakby chociaż częśc z tych oczekiwanych 2 baniek była przeznaczona na jakiegoś w miare klasowego zawodnika
http://www.sport.pl/pilka/1,65081,74..._z_Wisly_.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.01.2010 o godz. 23:19.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA