yoda79 napisał(a):

Muszę sięgnąć po Larssona,same dobre opinie.
Właśnie skończyłem "Głowa Minotaura" naszego mistrza kryminałów Marka Krajewskiego. Tym razem nie Breslau,ale Lwów. Wciąga...
|
Co do Krajewskiego, warto zbliżyc się do jego książek?
A co do śmierci Larssona to dostał zawał serca po tym jak winda się zepsuła i musiał wyjsc kilka pięter aby dostac się do mieszkania, lecz niestety organizm nie wytrzymał.