Marcin_fan napisał(a):

|
prorokować mu nie prorokuj ;] ja myśle że on poprostu zdaje sobie sprawe że nie jest wystarczającą dobry na zachód..... wie co sie działo z innym " gwiazdami " co wyjeżdżali z polskiej ligi a na zachodzi dup.a
|
Pokaż mi w gracza w polskiej lidze, który nie chciałby spróbować swoich sił w innej, silniejszej od naszej, lidze,
zarabiać większych pieniędzy i zdobyć nowych doświadczeń, nawiązać nowych kontaktów?