donecki napisał(a):

|
Czemu nie ma oficjalnego stanowiska naszego prezesa że NIE SPRZEDAJEMY MARCELO (..).Ja to pierd...lę
|
a czemu ma niby tak powiedzieć ? Bo kibice sobie tego życzą ?Bo ty sobie tego zyczysz ?
Każdy zawodnik naszej druzyny jest na sprzedaz za odpowiednią cene . Aczkolwiek piłkarska Europa omija Polske szeroką drogą , więc i logiczne że w tym okienku Wisła sprzeda najwyzej 1 ( góra 2 ) zawodnika z podstawowej kadry . Ewentualnie opchnie na wypożyczenie jakiegoś Ćwielonga czy innego Łobo .
Najbliżej odejścia jest Marcelo . To zawodnik z innej bajki i trzymanie go w polskiej lidze na siłe tylko zatrzyma jego kariere . Kiedyś w ten sposób postępowano z Żurawskim . Sam zresztą Marcelo podkreśla że Wisła to tylko przystanek w jego karierze .
Brożek nie odejdzie z Wisły , ani w tym , ani w przyszłym okienku . Prorokuje mu zostanie w Wiśle do 31-go roku zycia i odejście najwyżej na Cypr lub do Grecji .