Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17888
Stary 06.01.2010, 19:19
donecki napisał(a):Wyświetl post
Czemu nie ma oficjalnego stanowiska naszego prezesa że NIE SPRZEDAJEMY MARCELO (..).Ja to pierd...lę
a czemu ma niby tak powiedzieć ? Bo kibice sobie tego życzą ?Bo ty sobie tego zyczysz ?

Każdy zawodnik naszej druzyny jest na sprzedaz za odpowiednią cene . Aczkolwiek piłkarska Europa omija Polske szeroką drogą , więc i logiczne że w tym okienku Wisła sprzeda najwyzej 1 ( góra 2 ) zawodnika z podstawowej kadry . Ewentualnie opchnie na wypożyczenie jakiegoś Ćwielonga czy innego Łobo .


Najbliżej odejścia jest Marcelo . To zawodnik z innej bajki i trzymanie go w polskiej lidze na siłe tylko zatrzyma jego kariere . Kiedyś w ten sposób postępowano z Żurawskim . Sam zresztą Marcelo podkreśla że Wisła to tylko przystanek w jego karierze .

Brożek nie odejdzie z Wisły , ani w tym , ani w przyszłym okienku . Prorokuje mu zostanie w Wiśle do 31-go roku zycia i odejście najwyżej na Cypr lub do Grecji .
Odpowiedz cytując